Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ella

Numer telefonu : 0755-81495850

WhatsApp : 8613682556888

Free call

Monitorowanie sieci verizon Akcesoria UPS Całodobowy projekt z poszukiwaniem pantech

Minimalne zamówienie : 1SZT Szczegóły pakowania : Standardowe wyeksportowane kartony i palety
Czas dostawy : W ciągu 15-30 dni po otrzymaniu wpłaty 30% TT Zasady płatności : TT 30% z góry, bilans przed wysyłką
Możliwość Supply : 10000PCS / miesiąc dla falownika i liniowego interaktywnego UPS; Advance 3000PCS / miesiąc dla UPS
Miejsce pochodzenia: CHINY Nazwa handlowa: SOROTEC
Orzecznictwo: CE,ROHS,ISO9000 Numer modelu: Karta SNMP

opis produktu

Monitorowanie sieci verizon Akcesoria UPS Całodobowy projekt z poszukiwaniem pantech

Aplikacje:

Podobne środowisko aplikacji do Net mate SE. do wyposażenia producenta.

Model:

Karta SNMP


Wprowadzenie boga:

Karta SNMP to mini model net mate SE. Uprościli i wbudowali mini strukturę, która zmniejsza koszty i oszczędza miejsce zajmowane przez UPS. Zaleca się producentowi wyprodukowanie zintegrowanego sieciowego zestawu UPS. to podstawowa funkcja, funkcja i specyfikacja są podobne do net mate SE, ale mają mniejszy rozmiar i mniejsze zużycie energii.

Bnefit:

Poza wszystkimi zaletami net mate SE, oferuje lepszy wybór, aby zaoszczędzić koszty i przestrzeń. Jest to bardziej ekonomiczny sposób na wyposażenie mini zintegrowanej sieci UPS i uczynienie zarządzania siecią bardziej wygodną. Użytkownicy mogą z łatwością czerpać korzyści z inteligencji urządzeń, automatyzacji i zarządzania siecią.

Informacje dotyczące zamawiania

RC-NM-PN400

Zastosuj do zdalnego monitorowania UPS w ramie szafy sieciowej, centrum komputerowym i centrum danych, a także w otoczeniu zasilania i otoczenia, administrator może zapisać swoją podróż patrolując odległe centra komputerowe.

Gdy zasilacz UPS ulegnie awarii, serwery sieciowe i stacje robocze będą automatycznie wyłączane w bezpieczny sposób, aby zapobiec utracie danych i uszkodzeniom sprzętu, co wiąże się z niemożliwą do naprawienia utratą.

Zapoznaj się z informacjami o awariach i ostrzeżeniach UPS i otoczenia za pomocą prostych metod komunikacji (telefon komórkowy, e-mail, linia telefoniczna, sieć itp.), Dzięki czemu administratorzy będą w stanie opanować problem dzięki skutecznemu rozwiązaniu, zanim wpłynie on na system użyteczność.

Zasiłek:

Zmniejsz koszty, które użytkownik spędził na zasilaniu UPS w systemie sieci komputerowej i spraw, aby zarządzanie było bardziej efektywne dla systemu elektroenergetycznego.

Całodobowy monitor i zarządzanie w czasie rzeczywistym.

Ułatw użytkownikom zarządzanie i konserwację.

Popraw stabilność i niezawodność zasilania UPS oraz bezpieczeństwo sieci komputerowej.

Użytkownik może uzyskać aktualne informacje o awarii systemu zasilania UPS. Upewnij się, że dane w serwerze użytkownika są bezpieczniejsze.

Scentralizowana sieć monitorująca środowisko otoczenia centrum operacyjnego, takie jak temperatura i wilgotność, w tym samym czasie, co monitorowanie UPS.

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@soroups.com
8613682556888