Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Ella

Numer telefonu : 0755-81495850

WhatsApp : +8613682556888

Free call

Karta SNMP

Minimalne zamówienie : 1SZT Szczegóły pakowania : Standardowe wyeksportowane kartony i palety
Czas dostawy : W ciągu 15-30 dni po otrzymaniu wpłaty 30% TT Zasady płatności : TT 30% z góry, bilans przed wysyłką
Możliwość Supply : 10000PCS / miesiąc dla falownika i liniowego interaktywnego UPS; Advance 3000PCS / miesiąc dla UPS
Miejsce pochodzenia: CHINY Nazwa handlowa: SOROTEC
Orzecznictwo: CE,ROHS,ISO9000 Numer modelu: Karta SNMP

opis produktu

Karta SNMP

Aplikacje
Podobne środowisko aplikacji do Net mate SE. do wyposażenia producenta.

MODEL
Karta SNMP

BEIEF WPROWADZENIE
Karta SNMP to mini model net mate SE. Uprościli i wbudowali mini strukturę, która zmniejsza koszty i oszczędza miejsce zajmowane przez UPS. Zaleca się producentowi wyprodukowanie zintegrowanego sieciowego zestawu UPS. to podstawowa funkcja, funkcja i specyfikacja są podobne do net mate SE, ale mają mniejszy rozmiar i mniejsze zużycie energii.

ZASIŁEK
Poza wszystkimi zaletami net mate SE, oferuje lepszy wybór, aby zaoszczędzić koszty i przestrzeń. Jest to bardziej ekonomiczny sposób na wyposażenie mini zintegrowanej sieci UPS i uczynienie zarządzania siecią bardziej wygodną. Użytkownicy mogą z łatwością czerpać korzyści z inteligencji urządzeń, automatyzacji i zarządzania siecią.

Informacje dotyczące zamawiania
RC-NM-PN400
Zastosuj do zdalnego monitorowania UPS w ramie szafy sieciowej, centrum komputerowym i centrum danych, a także w otoczeniu zasilania i otoczenia, administrator może zapisać swoją podróż patrolując odległe centra komputerowe.
Gdy zasilacz UPS ulegnie awarii, serwery sieciowe i stacje robocze będą automatycznie wyłączane w bezpieczny sposób, aby zapobiec utracie danych i uszkodzeniom sprzętu, co wiąże się z niemożliwą do naprawienia utratą.
Zapoznaj się z informacjami o awariach i ostrzeżeniach UPS i otoczenia za pomocą prostych metod komunikacji (telefon komórkowy, e-mail, linia telefoniczna, sieć itp.), Dzięki czemu administratorzy będą w stanie opanować problem dzięki skutecznemu rozwiązaniu, zanim wpłynie on na system użyteczność.

ZASIŁEK
Zmniejsz koszty, które użytkownik spędził na zasilaniu UPS w systemie sieci komputerowej i spraw, aby zarządzanie było bardziej efektywne dla systemu elektroenergetycznego.
Całodobowy monitor i zarządzanie w czasie rzeczywistym.
Ułatw użytkownikom zarządzanie i konserwację.
Popraw stabilność i niezawodność zasilania UPS oraz bezpieczeństwo sieci komputerowej.
Użytkownik może uzyskać aktualne informacje o awarii systemu zasilania UPS. Upewnij się, że dane w serwerze użytkownika są bezpieczniejsze.
Scentralizowana sieć monitorująca środowisko otoczenia centrum operacyjnego, takie jak temperatura i wilgotność, w tym samym czasie, co monitorowanie UPS.

Możesz być w tych
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

sales@soroups.com
+8613682556888